تبلیغات
مطالب اینترنتی - راه های موفقیت شغلی
 
مطالب اینترنتی
 
 
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 :: نویسنده :مفیدستان:

Career success

شاید اگر بخواهیم به مهمترین راز موفقیت در کار اشاره کنیم، غلبه بر احساسات و خصوصیات و عادات اخلاقی منفی باشد. اما مهارت‌های دیگری نیز هست که با یادگیری آن می‌توانید به موفقیت‌های قابل‌توجه‌تری در زندگی شغلی خود دست پیدا کنید. در زیر به ۵ مورد از مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:

۱٫ برای انجام کارها کمک بگیرید

یاد گرفتن مرز ظریف بین هدایت کردن و محول کردن کارها یکی از سخت‌ترین مهارت‌هاست. میل طبیعی بسیاری از ما این است که می‌خواهیم همه کارها را خودمان انجام دهیم که مطمئناً غیرممکن است.

باید مدام خودتان را چک کنید. مطمئناً خیلی از ایدآل دور هستید. وقتی از چند نفر دیگر در کارتان کمک می‌گیرید، موفقیت بیشتری در انتظارتان خواهد بود. همانطور که از قدیم می‌گویند: یک دست صدا ندارد.

تصویر زیر را همیشه به ذهن داشته باشید.

۲٫ تدریجی پیشرفت کنید

افکار و اعتقادات زیادی درمورد رشد و پیشرفت فردی وجود دارد. بعضی از آن مکتب‌های فکری اعتقاد دارند که یا باید کاری را بزرگ شروع کنید، یا اصلاً شروع نکنید.

شاید راحت‌ترین رویکردی که بتوانید در زندگی الگو قرار دهید، این باشد که محصولات و خدمات خود را به صورت تدریجی و با پیشرفت تدریجی ایجاد کنید.

کوچک شروع کنید و تاجاییکه ممکن است کم‌ هزینه کنید و خواهید دید که خیلی زود موفقیت نصیبتان می شود. اما خیلی زود باید چیزهایی که به دردتان نمی‌خورد را از کارتان بیرون کنید.

اگر این رویکرد را انتخاب کنید، احتمال و خطر اینکه راه اشتباه را بروید و وقت و هزینه زیادی را صرف آن راه اشتباه بکنید کمتر خواهد شد.

همچنین با این روش می‌توانید در مدت زمان انجام کار وقت برای تحقیق بیشتر داشته باشید. یاد می‌گیرید که مشتری شما چه می‌خواهد و همان‌ها را وارد کارتان خواهید کرد.

۳٫ شب‌ها قبل از خواب به مشکلات کاریتان فکر کنید

خیلی وقت‌ها توصیه‌هایی را می‌شنوید که می‌گوید باید مشکلاتتان را دور از ذهنتان نگه دارید، مخصوصاً شب‌ها که می‌خواهید استراحت کرده و کمی بخوابید. اما برای حل مشکلات کاری، خلاف این موثر است. سعی کنید ۱۵ دقیقه قبل از اینکه وارد رختخواب شوید، پشت میز کارتان بنشینید و به مشکل کاریتان فکر کنید. بعد از اینکه فکر کردنتان تمام شد، آنوقت به رختخواب بروید.

ذهن ناخودآگاه در زمان خواب فعال است. فکر کردن به یک مشکل کاری قبل از خواب، باعث می‌شود ذهن ناخودآگاهتان را مجبور کنید به آن مشکل فکر کند.

گاهی‌اوقات وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید، راه‌حل آن مشکل در ذهنتان خواهد بود.

۴٫ با سیستم کامپیوترتان مثل یک خط تولید کارخانه رفتار کنید

برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، کامپیوتر بزرگترین تجهیزات موجود برای کار آنهاست. بدون یک سیستم کامپیوتر، خیلی از کارها قابل انجام نیستند.

اما چرا باز هم خیلی از ما با کامپیوترهایمان درست برخورد نمی‌کنیم؟ بیشتر وقت‌ها فراموش می‌کنیم از اطلاعاتمان کپی بگیرید. به تعمیرات آنها رسیدگی نمی‌کنیم. قابل‌هایمان به هم ریخته و نامنظم هستند. معمولاً تازمانیکه مشکلی ایجاد نشده، سیستم کامپیوترمان را نادیده می‌گیریم و آنوقت است که آن مشکل به یک بحران حل‌نشدنی تبدیل می‌شود.

مسئله‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که تعمیرات و رسیدگی منظم سیستم کامپیوتری، تولید شما را مرتب‌تر و بیشتر خواهد کرد.

۵٫ وانمود کنید یک بخش حسابداری دارید

هرکسی در بیزنس این توصیه را بارها و بارها شنیده است که باید حساب و کتابتان دقیق باشد. متاسفانه، ارائه این توصیه آسان و عمل کردن به آن دشوار است.

یکی از دلایل اینکه خیلی از کسانیکه به تازگی کار یا بیزنسی را شروع می‌کنند از حسابداری کتبی وضعیت کارشان خودداری می‌کنند این است که فکر می‌کنند ممکن است اعداد به دست آمده از حساب‌هایشان جور نباشد یا سود خوبی را به آنها نشان ندهد.

اما این آمار و ارقام و حساب و کتاب‌ها هیچوقت بهتر نمی‌شود مگراینکه شهامت لازم برای مواجه شدن با آنها را داشته باشید.

بزرگترین چالش شما ممکن است گذشن از سد احساسی باشد. برای غلبه بر آن سد، می‌توانید وانمود کنید یک بخش حسابداری دارید و خودتان نیستید که مستقیماً به حساب و کتاب‌ها رسیدگی می‌کنید. یعنی اگر شکست و ضرر و اشتباهی را متوجه شدید، حس کنید تقصیر شما نبوده است.

رسیدگی به حساب و کتاب‌ها یکی از مشخص‌کننده‌ترین فعالیت‌هاست. با آن کار می‌توانید چیزهایی را در کارتان ببینید و متوجه شوید که قبلاً نمی‌دیدید و روی سوددهی خود تمرکز کنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

راه موفقیتیک کسب‌وکار با درآمد قطعی، برای خود راه‌اندازی کنیدراه‌های موفقیت در کنکور ارشد مدیریت بازرگانیدر همایش تخصصی مدرسان شریف بررسی شد راه‌های موفقیت در کنکور ارشد مدیریت بازرگانیپله‌های موفقیت اصول راه اندازی یک کسب و کار موفقپله‌های موفقیت اصول راه اندازی یک کسب و کار موفق اصول و پله‌های موفقیت و پیروزی در صفحه اصلی سررسید های مجله موفقیت در سررسید سال موفقیت، از تیمی از زبده‌ترین روان‌شناسان و فرصت‌های شغلی تخفیفانفرصت‌های شغلی در تخفیفان ما در تخفیفان همواره در حال رشد هستیم در این راه همراهی با راز های موفقیت در زندگی راز زندگیراز های موفقیت در زندگی راز های موفقیت در زندگیمجله موفقیت رازهای رسیدن به موفقیت در زندگیمجله موفقیت آلامتوروش های رسیدن به پیروزی و موفقیت در کار و زندگی مقالات پیشنهادی برگ سیستم ارائه دهنده راه حل های نرم افزار در ایرانشرکت برگ سیستم ارائه دهنده نرم افزار های در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده سایت سازمان کارگران انقلابی ایران راه کارگربه سایت سازمان کارگران انقلابی ایران راه کارگر خوش آمدیدسایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران راه های …دارای ارسال های جدید موضوع داغ جدید موضوع داغ قدیمی تکنیک برای کسب موفقیت در زندگی فردی و شغلی مردمان تکنیک برای کسب موفقیت در زندگی فردی و شغلی بیشتر افراد تمایل دارند که در زندگی به موفقیت موفقیت شغلی و موفقیت رمز موفقیت موفقیت شغلی و موفقیت در زندگی راه های موفقیت در زندگی زناشویی ازدواج موفق تکنیک برای کسب موفقیت در زندگی فردی و شغلی روانشناسی تکنیک برای کسب موفقیت در زندگی فردی و شغلی تکنیک های رسیدن به موفقیت نقشه راه شما راه های موفقیت شغلی راه کارهای موفقیت در مصاحبه شغلی و راه کارهای موفقیت در مصاحبه شغلی و راه کارهای موفقیت در مصاحبه شغلی و راه های موفقیت در «برنامه ریزی شغلی» راه های موفقیت در «برنامه ریزی شغلی» راه های موفقیت در «برنامه ریزی شغلی» پنج راه موفقیت در مصاحبه شغلی پنج راه موفقیت در مصاحبه شغلی پنج راه موفقیت در مصاحبه شغلی راه های موفقیت شغلی راه های موفقیت شغلی راههایموفقیتشغلی راه های موفقیت شغلی اردیبهشت تصویر زمین از فاصله یک و نیم میلیارد راه های موفقیت شغلی چیز دانلود مجله اینترنتی دانلود بازی اسکیت لمسی ۲ برای اندروید راه های موفقیت شغلی دانلود آهنگ جدید محسن راه کارهای موفقیت در مصاحبه شغلی راه کارهای موفقیت در مصاحبه مصاحبه‌های شغلی چگونه یک مصاحبه کاری را هدایت کنیم؟ صفحه اصلی سررسید های مجله موفقیت در سررسید سال موفقیت، از تیمی از زبده‌ترین روان‌شناسان و راههای موفقیت این به آینده شغلی او بزرگ بزرگترین موفقیت های نفرت بورزید، راه موفقیت خود چهار كلید موفقیت شغلی چهار كلید موفقیت شغلی چهار كلید موفقیت شغلی وجود دارد كه می تواند شما را به شخص با ارزشتری راه موفقیت شغلی اقتصادی هیجان ها از بزرگ ترین نعمت های الهی اند با توجه به ثبت برندراه موفقیت راه های موفقیت در زندگی راه های موفقیت در تحصیل راه های موفقیت دانش آموزان راه های موفقیت در كنكور راه های موفقیت دركار راه های موفقیت در امتحان خلاصه راه های موفقیت تغییر راه های موفقیت در زندگی

مطلب راه های موفقیت شغلی در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :راه های موفقیت شغلی
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d8%ba%d9%84%db%8c/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :